Ana sayfa Gündem Yeni RotaDeniz

Yeni RotaDeniz

73
01.Ocak. 2013 – 10.Nisan.2020 arası site trafiği

2012 yılında oluşturmaya başladığım rotadeniz.com sitesi özellikle birkaç yıldır karşılaştığım teknik nedenlerden dolayı denizin ortasında terkedilmiş bir yelkenli gibi kendi halinde süzülüyordu 🙂

#Evdekal çağrısı ile birlikte oluşan fazla zaman ve sevgili kardeşim Serhat’ın ilk startı verip beni gazlamasıyla tüm siteyi yeni baştan Joomla platformundan WordPress’e aktarmayı başardım.

Yüzün üzerindeki yazıyı tek tek aktarırken ufak tefek hataları görüp düzeltme şansım da oldu. Bazı resimleri daha açıklayıcı hale getirmeye çalıştım. Yoğun bir uğraşıdan sonra hem bilgimi hem de siteyi yenilemiş oldum. Siteyi yenilerken eskiden var olan sözlük, yemek tarifleri gibi alanları kaldırıp daha çok teknik konulara eğilmeye çalışacağım.

İlk baştan beri RotaDeniz olarak bir haber ve duyuru sitesi olmamaya özen gösteriyorum. İşi haberci olan ve bu konuda çok iyi iş çıkaran siteler var. Yine de gelen istekler olursa yayınlamaya çalışacağım.

2013 yılından beri yüzbinlerce kez hit alan site, 700 bin üzerinde tıklanma, bazı yazıların tek başlarına 20 bin tıklanma rakamlarına ulaşması, bana gönderdiğiniz çok değerli düzeltme e-postaları ve siteye olan ilgi ve beğenilerinizi ilettiğiniz e-postalar için teşekkür ederim. Yeni dönemde daha çok yazı ve içerik eklemeye gayret edeceğim.

Rota’nız Deniz olsun, Rota’nız açık olsun.