Ana sayfa Makaleler Tekne Sörvey Kontrol Listesi

Tekne Sörvey Kontrol Listesi

417

İkinci el tekne alırken en çok sorulan sorular alacağımız tekne sağlam mı ve eksik birşey var mı gibi sorular. Tekne sağlam mı sorusuna cevap arıyorsanız “İkinci el tekne alırken dikkat edilecek noktalar” adlı yazıyı öncelikle okumanızı tavsiye ederim. Eğer tekneye bakmaya gidecekseniz ve giderken neleri sorugulamam lazım diyorsanız bu yazının altındaki PDF dosyası tam size göre. Bunun çıktısını bir yazıcıdan alıp bu formu tek tek doldurabilirsiniz.

Eğer bir eksper ile anlaştıysanız, eksper tekneyi kontrol edip size beş satır whatsapp mesajı atsın istemiyorsanız aşağıdaki PDF dosyasının çıktısını alıp bunu doldurmasını rica edebilirsiniz. Genelde eksperler ve ustalar analizleri yapıp yazı yazmayı pek sevmiyorlar, bu nedenle bu kontrol listesi onların da sizin de işinizi kolaylaştırabilecek bir döküman.

Her yazıda olduğu gibi bu dökümanın da versiyonları olacaktır. Yeni birşeyler eklemek gerekirse zamanla bu kontrol listesini büyültebiliriz, önerileriniz olursa editor@rotadeniz.com sitesine e-posta atabilirsiniz.