Makaleler

Setur KAYK-EAYK Yarışı

 

“KAYK – EAYK KUŞADASI YELKENLI YAT YARIŞI SETUR KUŞADASI MARINA KUPASI”

 İLE YATÇILAR KUŞADASI’NDA YARIŞACAK

 

 

Setur KAYK-EAYK Yarışı Sonuçlandı

Detaylar için tıklayın.

 

 

Setur Marina ile KAYK ve EAYK işbirliğinde düzenlenecek olan KAYK – EAYK KUŞADASI YELKENLI YAT YARIŞI SETUR KUŞADASI MARINA KUPASI26 Ağustos 2013 tarihinde Kuşadası’nda gerçekleştirilecek.

Kuşadası Yat Kulübü (KAYK) ve Ege Açık Deniz Yat Kulübü (EAYK)işbirliğinde ilk kez düzenlenecek olan KAYK – EAYK KUŞADASI YELKENLI YAT YARIŞI SETUR KUŞADASI MARINA KUPASI 26Ağustos 2013 tarihinde Setur Kuşadası Marina Çarşı sponsorluğunda gerçekleşecek. Deniz, yat, adrenalin tutkunlarını buluşturacak olan KAYK – EAYK KUŞADASI YELKENLI YAT YARIŞI SETUR KUŞADASI MARINA KUPASI Kuşadası’nda ilk kez polyester yelkenli yatlar için Türkiye Yatçılık Fedarasyonu tarafından onaylı bir koy içi şamandıra yarışı olacak.

 

Kuşadası’nın yatçılık ve marina hizmetleri tanıtılacak

Setur Kuşadası Marina sponsorluğunda ilki düzenlenecek olan bu keyifli yarışta yelken takımları zafere ulaşmak için kıyasıya mücadele edecekler. Kuşadası’nın yatçılık ve marina hizmetlerinin tanıtılmasına katkı sağlayacak KAYK – EAYK KUŞADASI YELKENLI YAT YARIŞI SETUR KUŞADASI MARINA KUPASI sonrasında SETUR KUŞADASI MARİNA ÇARŞI’da düzenlenecek olan törenle dereceye giren yarışmacılara kupaları verilecek.

 

SETUR HAKKINDA

 

1965 yılında Koç Holding şirketlerinden biri olarak kurulmuş olan SETUR ile ilgili bilgiler:

SETUR MARINAS, SETUR ailesinin önemli markalarından biridir. Marina işletmeciliğinde Akdeniz çanağının ve Türkiye’nin en büyük zinciri konumunda olan SETUR Marinaları; Kalamış-Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Finike, Kaş ve Midilli olmak üzere toplam 9 marinası ve 5 binden fazla yat bağlama kapasitesi bulunmaktadır.

SETURDUTY FREE tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında 15.000 m²’yi aşkın 21 lokasyonda bulunan 32 mağazası ile gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliğiSETUR yıllık cirosunun önemli bir payını oluşturmaktadır.

SETUR’unturizm alanındaverdiği hizmetler; yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü, IATA uçak bileti satışı, kongre ve seminer organizasyonları, incoming ve outgoing ve yurt dışı eğitim alanları çatısı altında toplanmıştır.

bookinturkey.com  11 yıldır online otel, tur, uçak bileti rezervasyonları, araba kiralama, marina, gulet kiralama hizmetlerinin yanı sıra geniş içeriği ile bir turizm rehberi niteliği taşımaktadır.Geliştirdiği online ve gerçek zamanlı rezervasyon sistemiyle Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren  bookinturkey.com, yenilenen web sitesi ve yeni karakteriBUKİ ile hizmet vermeye devam etmektedir.

1990 yılında kurulan SETAIR ise ticari hava taksi faaliyetlerini sürdürmektedir. SETAIR filosunda 10 ve 14 yolcu kapasiteli 2 adet jet, 9 yolcu kapasiteli 3 adet helikopter ve 8 yolcu kapasiteli 1 adet deniz uçağı bulunmaktadır.

2012 Temmuz ayında hayata geçen SEDVENTURE markası,  SETUR ailesinin en yeni üyesi.SEDVENTURE,  vahşi yaşam fotoğrafçısı Süha DERBENT’in danışmanlığında kişilere özel programlar ile ekolojik ve alternatif turizme ilgi duyanlara seyahat ve fotoğraf turları düzenlemektedir.

 

 


{SCOpenGraph description=KAYK – EAYK KUŞADASI YELKENLI YAT YARIŞI SETUR KUŞADASI MARINA KUPASI SONUÇLANDI}

 

2012-2013  © Copyright RotaDeniz. Her hakkı saklıdır.