Makaleler

Marintürk - RC Model Yat Festivali

 

MARINTURK İSTANBUL CITY PORT RADYO KONTROLLÜ MODEL YAT FESTİVALİ YAPILDI

İstanbul Pendik’te yer alan Marinturk İstanbul City Port marinasının organizasyonuyla gerçekleştirilen  Radyo Kontrollü Model Yat Festivali’nin ilki 18 Ağustos 2013 tarihinde yapıldı. 3 hafta süre ile yapılacak olan festivalin diğer iki organizasyonu 25 Ağustos 2013 Pazar ve 01 Eylül 2013 Pazar günleri yine Marinturk İstanbul City Port’ta yapılacak.

 

Festivalin ilk ayağını oluşturan 18 Ağustos 2013 tarihli yarışmaya 11 yarışçı kayıt yaptırdı. İstanbul Yelken Kulübü’nden 6 kişi, Galatasaray’dan 3 kişi, Fenerbahçe’den 1kişi  ve  bireysel olarak da 1 kişi yarışmaya katıldı.

Marina ofis önü ile E iskele sancak arasında bulunan 150 m X 10 m ölçeğinde bir alanda kurulan yarış parkuru,  özellikle yarışmacıların yarışlar süresince rahat hareket etmeleri ve model yatların kontrolününün sağlanması   açısından son derece uygundu.

Marinturk’de ilk defa gerçekleştirilen bu tür bir organizasyona , hem marina misafirleri hem de AVM ziyaretçileri oldukça ilgi gösterdi. www.yat.tv  adresi ile internet üzerinden de canlı olarak yayınlanan ve büyük beğeni toplayan etkinliğin sonunda dereceye giren yarışmacılara kupa ve sertifikalarının verilmesinin yanı sıra,  yarışmaya katılan diğer yarışmacılara da teşekkür sertifikaları verildi.

Her 3 etaba katılarak genel sıralamada ilk 3 dereceyi alacak yarışmacılara özel ödülleri  ise 01 Eylül 2013 Pazar günü yapılacak törenle verilecek.

18 Ağustos 2013 tarihli ilk yarışmayı ilk 3 sırada bitiren yarışmacılar;

1-      Levend GÜRKAN

2-      Sami EFEGİL

3-      Vefik ULUS

 

Etkinlik sonunda  ise genel sıralama şu şekilde oluştu.

 

Etkinlikten fotoğraflar aşağıda...

 

 

 

 

 

 

AYRINTILI BİLGİ İÇİN

Ömer Faruk Ertem

Kurumsal İletişim & Satış ve Pazarlama Yöneticisi     

0216 524 15 70

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

{SCOpenGraph description=MARINTURK İSTANBUL CITY PORT RADYO KONTROLLÜ MODEL YAT FESTİVALİ YAPILDI}

 

2012-2013  © Copyright RotaDeniz. Her hakkı saklıdır.